Klub vyhodnotil sezónu 2016/2017

23. marca 2017 sa na Zimnom štadióne v Lučenci uskutočnilo vyhodnotenie hokejovej sezóny 2016/2017. Ing. Miroslav Barcaj, prezident klubu, sa poďakoval hráčom, trénerom, vedúcim družstiev, bývalému vedeniu a samozrejme rodičom za hokejovú sezónu, ktorú HC Lučenec úctyhodne ukončil.
Je potrebné spomenúť, že klub zvládol hokejovú sezónu v 1. lige a po prvý raz si odohrali svoju sezónu dorastenci. Je to vzácna skúsenosť, ako hovorí vedúci družstva dorastencov, Jozef Vrábeľ: Vybrali sme sa do boja s chlapcami absolútne mladými a napriek tomu sme veľakrát potrápili aj favoritov. Do budúcej sezóny však vstúpime so skúsenosťami, ktoré sme ako nováčik v tejto súťaži získali a verím, že ich vieme využiť v náš prospech a myslieť tak na lepšie umiestnenia.“
Na slávnostnom ocenení vyhodnotili tréneri jednotlivých kategórií úroveň svojich družstiev. Za predprípravku Bc. Róbert Imrovič, za mladších žiakov Mgr. Lukáš Plešavský, za starších žiakov Mgr. Jakub Škantár a za dorast Marián Gallo. Tréneri sami dobre poznajú kvality svojich hráčov a snažia sa ich čo najviac motivovať k najvyšším športovým a tímových výkonom, osobnostnému rastu, prístupu k tréningovému procesu a účasti na zápasoch a turnajoch. Na základe ich návrhu vedenie klubu ocenilo všetkých hráčov medailou a diplomov, ale v kategórii starších žiakov a dorastencov boli ocenení hráči za svoje kvality aj individuálne:
7.ročník – starší žiaci: Žigmund Zöld – najproduktívnejší hráč, František Ridzoň – najlepší nahrávač
8.ročník – starší žiaci: Dávid Burdilák – najproduktívnejší hráč, Marek Lalík – najlepší nahrávač
Dorastenci –  Ladislav György – najproduktívnejší hráč, Jakub Vrábeľ – najlepší brankár, Matej Debnár – najlepší obranca
Poďakovanie za zvládnutú sezónu vyjadrujeme trénerom ako aj všetkým vedúcim družstiev: Kataríne Kuklovej, Jozefovi Lalíkovi, Jozefovi Vrábľovi, Františkovi Ridzoňovi, Jánovi Juraštíkovi a Radovi Činčurovi.
Za pomoc a podporu ďakujeme rodičom a starým rodičom, ktorí veria hokeju v Lučenci a svoje deti v tejto oblasti podporujú. Za celoročnú podporu ďakujeme Mestu Lučenec, SPOOL a.s., sponzorom a všetkým, ktorí klubu v akejkoľvek forme pomáhajú.
Slávnostné vyhodnotenie sezóny 2016/2017 podporili: ZŠ M. R. Štefánika, Demi šport – Peter Koreň, Union poisťovňa, RETRO LC s.r.o., Parapetrol a.s.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s