Bojovnosť našich šiestakov a piatakov v súbojoch s Považskou Bystricou

Kategória mladších žiakov – šiestaci

HK 96 Považská Bystrica 4:2 HC Lučenec
Hráči odovzdali slušný výkon, o čom svedčí aj skoro trojnásobné prestrieľanie súpera 45:16. Bohužiaľ, mrzia nás nevyužité šance, najmä v tretej tretine, keď v necelých 10 minút sme súpera nepustili za modrú čiaru. Prehra, samozrejme mrzí, ale zápas hodnotím celkovo dobre.

Kategória mladších žiakov – piataci

HK 96 Považská Bystrica 7:3 HC Lučenec. Do zápasu sme sa dostávali ťažšie, keď v prvej tretine nás súper viackrát zatlačil. Nerozhodný stav sme držali až do 18. minúty. V ďalšom priebehu zápasu chalani podali bojovnejší výkon, opäť však mrzia nevyužité šance. Veľmi som spokojný s výkonom najmladších hráčov v tíme.

V oboch zápasoch sme nemali na lavičke viac ako 10 korčuliarov, no napriek tomu sme dokázali súpera prekorčuľovať v dôležitých momentoch hry. Urobili sme viacej individuálnych chýb, ktoré sa budeme snažiť v tréningovom procese najbližšieho týždňa napraviť.

Verím, že prvý zápas doma si hráči užijú, aj keď proti silnému Púchovu to nebude jednoduché, urobíme všetko pre to, aby sme uhrali dobrý výsledok.