Dorastenci na prvých zápasoch v Námestove

Dorastenci odohrali prvé 2 súťažné zápasy v sezóne 2017/2018 na ľade súpera HK Altis Námestovo.

V sobotu sme vyhrali po predĺžení 4:3.V zápase sme viedli už 3:0, ale v záverečnej tretine súper náskok vyrovnal aj s prispením rozhodcov, ktorí uznali sporný tretí gól súpera. V predĺžení sa ale šťastie priklonilo na našu stranu, a tak sme získali prvé 2 body do tabuľky.

Zostava HC Lučenec: Vrábel, Švagerko, Babic, György, Dóša, Knapec, Struhár, Ukrop, Jonáš, Dudek J., Rybár, Galdík, Adamove, Belanová, Burdilák, Sivok

Góly za HC Lučenec: Knapec 3, Burdilák 1

V nedeľu sme prehrali 2:3. Po prvej tretine sme vyhrávali 2:0, ale po zbabranej hre a slabom výkone v 2. tretine súper otočil skóre v ich prospech na 3:2. V poslednej tretine sa naša hra opäť zlepšila, ale výsledok sa nám nepodarilo zmeniť. Môže nás hlavne mrzieť množstvo nepremenených šancí.

Zostava HC Lučenec: Kurčik, Švagerko, Babic, György, Dóša, Knapec, Struhár, Ukrop, Jonáš, Dudek J., Rybár, Galdík, Adamove, Belanová, Burdilák, Sivok

Góly za HC Lučenec: Rybár, Sivok

Celkový dojem z odohraných zápasov v Námestove je dobrý a pozitívne hodnotím chlapcov. Je vidieť neskorý začiatok tréningov na ľade.