Starší žiaci v Púchove

8.ročník

Od prvej minutý chlapci dodržali, čo si s trénerom dohodli a nedovolili súperovi hrať, strážili si svoje miesta a nenechali ani kúsok voľného priestoru pre súpera. Chlapci si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon v počte 10 chlapcov a s výborným výkonom brankára hrali vyrovnaný zápas s družstvom z druhého miesta v tabuľke. Dokázali otočiť zápas z nepriaznivého stavu v druhej tretine z 5:2 na 5:5. V poslednej tretine mali ešte dosť možností na strhnutie zápasu v náš prospech, no šťastie im neprialo. 1:20 min. pred koncom zápasu sme nešťastne dostali gól na 6:5 pre súpera, keď trafili nášho brankára do masky a puk sa odrazil do našej bránky.

Napriek našej obrovskej snahe a hre bez brankára sa nám už nepodarilo otočiť zápas. Ja ako tréner som musel chlapcov za predvedený výkon pochváliť a poďakovať za predvedený výkon a disciplínu. Takýmto prístupom k hre a k samotným tréningom sa o ich hokejovú budúcnosť nemusíme báť a verím že sa raz mesto Lučenec bude hrdiť reprezentantom, ktorý bude odchovancom lučeneckého hokeja.

7. ročník

Zápas bol veľmi ťažký. Chlapci dokázali udržať tlak súpera do 10 minúty zápasu, no málo skúseností a menej fyzickej zdatnosti sa prejavilo, že sme zápas nezvládli a pri zbytočných vylúčeniach /bolo ich až 10, čo je spolu až tretina zápasu hrať v oslabení/ sme dostali 4 góly. Konečný výsledok bol 7:0, no chlapci hrali na dve päťky a bojovnosť sa im nedá uprieť.

V bráne nám chytal výborný brankár , ktorý si zaslúži obrovskú pochvalu aj napriek tomu, že dostal 7 gólov. Dúfam, že takýto výsledok naštartuje chlapcov k pravidelnému a poctivému tréningu, aby sa mohli zlepšovať.