Dorast odohral prvé zápasy na domácom ľade proti MŠK Trebišov

doraV sobotu 21.10.2017 sme prehrali 0:3. Zápas sa jednoznačne odohrával v našej réžii, vypracovali sme si množstvo streleckých príležitostí, ale nedokázali sme streliť gól ani z vyložených šancí. Na strane súpera mal svoj deň ich brankár, ktorý bol oporou svojho družstva a vďaka nemu super získal 3 body do tabuľky.

Zostava HC Lucenec: Vrábel/Kurčík/, Nemec, Švagerko, Havran, Dóša, György, I.Dudek, Struhár, Jonáš, Burdilák, Rybár, Galdík, Ukrop, Dreisig, J.Dudek, Sásik, Hronček, Mihalčák, Adamove, Babic.

V nedeľu sme vyhrali 4:3. Opäť sme zopakovali výborný výkon z predchadzajúceho dňa, vypracovali sme si veľké množstvo šancí a konečne sa nám podarilo po 2 zápasoch, keď sme nestrelili ani gól prekonať súperovho brankára 4x, a tak sme prvykrát v tejto sezóne vyhrali v riadnom hracom čase a do tabuľky si pripísali 3 body.

Zostava HC Lučenec: Kurčík/Jekkel/, I.Dudek, Struhár, Jonáš, Burdilák, György, Nemec, Galdík, Havran, Dóša, Rybár, Švagerko, Babic, Sivok, J.Dudek, Sásik, Mihalčák, Adamove.

Marian Gallo, tréner dorastu

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s