Víťazstvo piatakov v súboji s Liptovským Mikulášom

5. ročník
HT MHK Liptovský Mikuláš 5:8 HC Lučenec

Do zápasu sme nastúpili bez rozcvičenia na suchu, o čom svedčil aj výkon v prvých minútach stretnutia. Na puku sme boli pomalší a chyby v obrane mali za dôsledok inkasované góly. Ešte do konca prvej tretiny sme výkon vystupňovali a zápas otočili. Až do polovice tretej tretiny bol zápas z oboch strán otvorený, avšak po využití súperových chýb sme sa tešili z prvého víťazstva v tejto sezóne. Chcel by som pochváliť všetkých chalanov za výkon, aj napriek absenciám v zostave sme zápas zvládli.

6. ročník
HT MHK Liptovský Mikuláš 6:5 HC Lučenec

Zápas začal podobne ako u mladšej kategórie veľmi nepriaznivo. Po prvej tretine sme prehrávali už 3:0, za čo mohla nedôslednosť v oblasti našej brány. Po prestávke sme inkasovali ešte raz, avšak výkon sa postupne zlepšoval. Za stavu 4:0 a neskôr 6:2 hráči bojovali a od polovici zápasu nedali súperovi možnosť skórovať, naopak v 45. minúte sme sa dotiahli na rozdiel jedného gólu. V ďalšom priebehu zápasu sme mali veľké množstvo príležitostí, ale gól sme už nedokázali dať. Po prvej tretine je výsledok 6:5 pre nás prijateľný, ale neuspokojivý, nakoľko sme viac ako pol zápasu hrali lepšie ako súper. Na svoje víťazstvo si musíme ešte počkať. Možno príde v sobotňajšom domácom zápase s Martinom.