Tréner Jablonský hodnotí zápasy so Zvolenom

8.ročník: HC Lučenec : HKM Zvolen 3:13

Zápas chlapcom nevyšiel.  V prvej tretine prehrávali 0:4, v druhej tretine sa ešte vzchopili a znížili na 2:4, no od polovice zápasu a po piatom góle do našej brány bolo už na ľade len jedno družstvo, a to zo Zvolena. Chlapcom z Lučenca sa nič nedarilo, pochvala by patrila snáď dvom – trom hráčom. Myslím, že hokej je kolektívny šport, a tak nie je na mieste chváliť nikoho po takomto výsledku.

Od stavu 2:7 nastúpil do domácej bránky s malou dušičkou po dvoch rokoch Miroslav Števák, ktorý predviedol pár pekných zákrokov a určite bude prínosom pre klub HC Lučenec.

7.ročník: HC Lučenec : HKM Zvolen 3:7

Tento zápas bol trochu iný ako prvý zápas ôsmakov. Bol vyrovnaný a s trochou šťastia v hokejkách domácich by skončil víťazstvom. Nedá sa uprieť sila Zvolena, ale do 47 minúty zápasu bol stav 3:4. Ukázalo sa, že hrať s 10 chlapcami je veľmi ťažké.