Amateur Hobby Cup 2017

Nielen, pre malých, ale aj ,,veľkých hokejistov” pripravil HC Lučenec v spolupráci so ZŠ M.R. Štefánika a HŠ Be The BEST hokejový turnaj. Dni od 17. – 19 .11. 2017 sa niesli v duchu súbojov o každý milimeter ľadu.

Turnaja sa zúčastnili tímy MHK Snina, HC Sobrance, HK Sršne Košice, HK Halič, HC ,,Old Boys” Lučenec a HŠ Be The BEST vo veku od 26 až 55 rokov. Sprievodným programom boli individuálne súťaže zručnosti, kde starí páni predviedli nadpriemerné výkony.

Víťazom turnaja sa stali amatéri z HŠ Be The BEST, domáci tím obsadil strieborné miesto. Hokejový klub ďakuje všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o priebeh turnaja a taktiež mestu Lučenec a SPOOL a.s. o poskytnutie ľadovej plochy.

Amateur Hobby Cup bol túto sezónu už tretím hokejovým turnajom v meste Lučenec, čím by sme chceli aj do budúcna zvýšiť návštevnosť nie len zimného štadióna, ale aj samotného mesta.

Turnajov sa zúčastňujú taktiež zahraničné tímy, čím by sme chceli upriamiť pozornosť na posledný turnaj v kalendárnom roku 15. – 17. 12. 2017, ktorého sa zúčastnia Jaguari z Dnepropetrovska (Ukrajina),UTE Budapešť (Maďarsko), Vasas Budapešť SC (Maďarsko), HC Slavia Praha (ČR) a mnohé iné.

Výsledky Amateur Hobby Cup:
1. HŠ Be The BEST
2. HC Old Boys Lučenec
3. MHK Snina
4. HK Sršne Košice
5. HC Sobrance
6. HK Halič

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s