Zápas ôsmakov v Považskej Bystrici

Považská Bystrica : Lučenec 8:5 (7:1,1:2,0:2)

Zápas sa začal s 15 minútovým oneskorením a veľmi zle pre našich chlapcov. Napriek tomu sme dali prvý gól v prvej minúte. Do desiatej minúty sme prehrávali už 4:1 a hrali veľmi zle. Prvá tretina  sa skončila 7:1 a vyzeralo to tak, že odídeme z Považskej Bystrice s veľkým výpraskom.

To, čo sa dialo v šatni, to sa na verejnosť nepatrí dávať, no zmeny v pätkách chlapcov naštartovali hru v ďalších dvoch tretinách a boli sme lepším družstvom.  Zaslúžene sme ich vyhrali.  Ak by rozhodcovia pískali spravodlivo, možno by sa nám podarilo aj vyrovnať, či vyhrať.

Svoju šancu sme prepásli hlavne v prvej tretine. Pochvala pre chlapcov patrí za to, že to napriek nepriaznivému výsledku prvej tretiny nevzdali.

Chlapci sa učia hrať hokej a aj takéto zápasy im pomôžu sa zlepšovať technicky ako aj psychicky.