Deti na hokej 2018 – vydarené podujatie pre deti i rodičov

Hockey club Lučenec v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja zorganizoval na Zimnom štadióne v Lučenci dňa 13.1.2018 pre deti vo veku 5 až 10 rokov a ich rodičov akciu Deti na hokej.

Hokej je skvelý spôsob, ako aktívnym pohybom využiť voľný čas, čo dnes deťom zväčša chýba. Zažiješ s ním skvelý pocit radosti zo strelených gólov, z víťazných zápasov či zo získaných medailí. Spoznáš nových kamarátov, spoznáš nové mestá na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Deti, rodičia aj tréneri prežili deň s hokejom zábavnou formou. Niektoré deti prišli prvýkrát na tomto podujatí do styku s ľadovou plochou a na ľade urobili prvé kroky. Aby dostali motiváciu postaviť sa na korčule a veriť, že sa dá na nich udržať im predviedli naši najmenší hokejisti. Tí tiež, keď začínali a prišli do klubu, tak boli viac na ľade na zadočku, ako na korčuliach, ale vydržali a postupne sa dostávajú do pozície, keď už neriešia udržať sa na korčuliach, ale chcú sa zdokonaľovať a zlepšovať. Tie deti čo už vedeli aspoň trošku korčuľovať si vyskúšali niekoľko zábavných stanovíšť spojených s hokejom. Na ľade deťom asistovali tréneri hokejového klubu, dorastenci a hosť podujatia, ktorým bol vĺčik Goooly.

Ďakujeme deťom a rodičom, ktorí prišli a dúfame, že si odniesli zo štadióna nové, pekné zážitky a skúsenosti.

Stanislav Vojtek

Za pomoc a spoluprácu pri organizácii a realizácii podujatia ďakujeme: Ján Juraštík, p. Juraštík st., Stanislav Vojtek, Róbert Barcaj, Miroslava Gabľasová, Zuzana Vojtekova, Erika a Ondrej Malatinec, Juraj Haško, Michal Bartko, Martin Mihalčák, Richard Dóša, Vladimír Lipiansky, Dušan Macoszek, Lukáš Plešavský a ostatní dobrovoľníci z radov rodičov a priaznivcov hokeja!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s