Sústredenie odštartovalo hokejovú sezónu v Lučenci

Lučenec. Predposledný prázdninový týždeň (20.8. – 24.8.2018) zorganizoval Hockey Club Lučenec sústredenie (denný kemp) na Zimnom štadióne v Lučenci. Akcie sa zúčastnili deti od maličkých prípravkárov až po dorastencov. Počas piatich dní sa deti  „rozpamätávali“ na korčuliarske zručnosti po letnej prestávke. Počas dňa ako prvý absolvovali suchý tréning, po ktorom nasledoval tréning na ľade. Deti posilnení obedom si trošku oddýchli a opäť sa vrátili na ľad. Poobedný „ľadový“ tréning sa ukončil kompenzačnými cvičeniami, po ktorom mladšie deti odchádzali domov. Piatkové vyhodnotenie a ukončenie turnaja predchádzala hra trénerov proti deťom, ktorá bola spestrením sústredenia.

Aby sa čo najviac využil ľad, tak každý deň po ukončení kempu vykorčuľovali na ľad ešte žiaci a dorastenci, aby sa na tréningoch pripravili na začiatok ligovej hokejovej sezóny.

Týmto športovým podujatím sa začala hokejová sezóna v Lučenci.

Naši žiaci a dorastenci aj v nadchádzajúcej sezóne 2018/2019 budú bojovať v 1.lige, čo je pre žiakov najvyššia a pre dorastencov druhá najvyššia liga v republike. Prvé zápasy žiaci odohrajú v sobotu 1. septembra proti MsHKM Žilina na domácom štadióne.

Týmto chceme poďakovať organizátorovi sústredenia Lukášovi Plešavskému z HC Lučenec a Mestu Lučenec, Spool, a.s. za možnosť rozkorčuľovania a prípravy detí na ligovú sezónu aj počas týchto horúcich dní.

Od pondelka 27.8.2018 sa nám naplno začína tréningový proces, preto ak sa chceš naučiť korčuľovať, posilniť náš tím a máš 9 rokov a menej (ročníky 2009 až 2014), tak dlho nepremýšľaj a pridaj sa k nám!

Korčuľovať nemusíš vedieť, naučíme Ťa. Ak si nemáš možnosť zohnať výstroj, požičiame ti. Ponúkame Ti špeciálnu prípravu na ľade 3 až 4 krát v týždni pod vedením licencovaných trénerov, všestrannú pohybovú prípravu, účasť na domácich a medzinárodných turnajoch, účasť v najvyšších celoslovenských súťažiach a športom urobiť aj niečo pre svoje zdravie.

Ak sa chceš dozvedieť viac, opýtaj sa na tréningoch na zimáku alebo sa mrkni na web stránku klubu www.hclucenec.com, kde nájdeš aj rozpis tréningov.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s